Čaká vás svadba a vyberáte svadobnú kyticu a výzdobu?

Svadba sa blíži a vy ešte nemáte vybratú kyticu či výzdobu? Pripravíme vám svadobnú kyticu na mieru podľa vašich predstáv, za cenu, ktorá vám neurobí škrt cez váš svadobný rozpočet.. Kyticu s pierkom i výzdobu vám doručíme kam bude treba. Našli ste na internete kyticu, ktorá vás očarila? Máte obľúbené kvety, ktoré by ste chceli v kytici mať? Neváhajte a napíšte nám

Postaráme sa aj o perfektne zladené kytice pre družičky či pierka pre družbov, kvietky na tortu, do vlasov a kvetinovú svadobnú výzdobu – na auto, na obrad či na hostinu. Naše aktuálne, nielen svadobné diela nájdete na Instagrame či Facebooku.

Svadobná výzdoba
Svadobná výzdoba

Na mieru..

Nezáleží, či ide o výzdobu do kostola, na hostinu či na auto, sme tu pre vás, aby sme vám pripravili nezabudnuteľnú kvetinovú svadobnú výzdobu presne podľa vašich predstáv! Napíšte nám vašu predstavu a my sa postaráme o jedinečnú výzdobu podľa vašich prianí a rozpočtu. Navyše vám ju dovezieme a naaranžujeme priamo v kostole či na mieste hostiny. 

Svadobná výzdoba
Svadobná výzdoba

Svadba za dverami? Vaša nezábudka sa o to postará!

Zabezpečíme a v pravý čas dovezieme či nachystáme:

  • svadobnú kyticu a pierko
  • kytice pre družičky a svadobné mamy, pierka pre družbov, svedkov, svaodných otcov
  • kvety na tortu
  • kvety do vlasov
  • kvetinovú výzdobu na auto
  • kvetinovú výzdobu do kostola/na obrad
  • výzdobu sály na hostinu (kvetinová výzdoba – aranžmány, viazané i neviazané kvety do váz; servítky, štóly na stoly, návleky a mašle na stoličky..)
  • exkluzívne poháre so Swarovski kryštálmi a gravírovaním mien a dátumu svadby.

Ak máte záujem a cenovú ponuku na svadobnú kyticu a výzdobu, skúste si premyslieť základné parametre toho, o akú kyticu či výzdobu by malo ísť. Poprípade, ak ste našli na internete niečo, čo vás zaujalo, neváhajte a pošlite aj obrázok. Ak nie, inšpirujte sa na našom Instagrame alebo Facebooku.

Zimná svadobná kytica
Zimná svadobná kytica